فضای سبز

آنچه ما می توانیم برای باغ شما انجام دهیم

خدمات کامل ما

_

باغ گل فراهانی

خدمات طراحی و اجرای فضای سبز

_

طراحی و اجرای پروژه فضای سبز، مرحله مهمی در ساخت و ساز می باشد که نیاز به دانش و تجربه فنی دارد. موسسه فراهانی با نیم قرن تجربه، در زمینه محوطه سازی باغ، ویلا و منازل مسکونی فعالیت می کند. این موسسه توسط نیروهای مجرب و متخصص خود، از صفر تا صد طراحی تا اجرای پروژه فضای سبز را، به صورت کاملا حرفه‌ای انجام خواهد داد. موسسه فراهانی آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای فضای سبز، در سراسر کشور از جمله شهرهای تهران و کرج، می باشد.

خدمات طراحی و اجرای  فضای سبز

محوطه سازی باغ:

طراحی و جانمایی بخش های مختلف محوطه، طراحی و اجرای آبنما، طراحی و اجرای استخر، چمن کاری محوطه باغ، گلکاری محوطه باغ، جدول کشی و پیاده رو سازی، نورپردازی محوطه باغ، درخت کاری.

محوطه سازی ویلا:

طراحی و جانمایی فضاهای سبز محوطه (راک گاردن)، طراحی و اجرای آلاچیق، طراحی و اجرای باربیکیو، طراحی و اجرای استخر سرپوشیده یا روباز، اجرای پروژه فضای سبز مدرن، طراحی برکه و طراحی آبنما، طراحی و اجرای انواع المان ها براساس سلیقه مشتری.

محوطه سازی منازل مسکونی:

طراحی و زیباسازی فضای حیاط، گلکاری و درخت کاری، طراحی و اجرای فضای سبز، طراحی و اجرای فضای سبز بالای پشت بام (روف گاردن)، درخت کاری و گلکاری در جلوی درب منازل مسکونی.

محوطه سازی فضای سبز غیر مسکونی:

طراحی و اجرای فضای سبز سازمان های دولتی و خصوصی، محوطه سازی و اجرای فضای سبز دانشگاه ها، اجرای فضای سبز اداره جات، بیمارستان ها، سفارتخانه ها و …، محوطه سازی و اجرای پروژه فضای سبز برای رستوران ها، هتلها و اماکن گردشگری.